Zuby jsou dnes drahá záležitost

Zuby jsou dnes velmi drahá záležitost. Správné čištění zubů můžete provádět jen se správným zubním kartáčkem. Vybírejte si ten nejlepší z nejlepších! Můžete si nechat poradit od dentální hygienistky, kterou je vhodné navštěvovat dvakrát do roka. Dentální hygiena dnes už není žádný nadstandard a naštěstí je čím dál tím více lidiček, kteří tuto službu vyhledávají. Poradí vám, jak se máte správně starat o svůj chrup, jak dlouho a „čím“ si čistit zuby. Možná pro vás bude novinkou, že správně udržovaný chrup nekončí jen zubním kartáčkem, ale že lze používat i dentální nit anebo i mezizubní kartáčky. To vše se dozvíte na dentální hygieně, kde vám také odstraní zubní plak a vyleští zuby ultrazvukem.

zdravý úsměv

Ale než se na „dentálku“ vydáte, určitě si obstarejte ten nejlepší kartáček na zuby, který začněte používat a poté ho vezměte sebou na první návštěvu ke konzultaci. Profesionálka pozná podle zakončení štětinek, zda si zuby čistíte správně a zda je vhodným zubním kartáčkem pro váš chrup. Kartáček na zuby by se vám měl dobře držet v ruce, měl by mít příjemně tvarovanou ergonomickou rukojeť, štětinky by měly být vyrobeny z vhodného zdravotně nezávadného materiálu. Štětiny se mohou lišit tvrdostí od ultra měkkých až po tvrdé, které se už všeobecně moc nedoporučují, protože mohou poškozovat dásně a po delším, i když precizním čištění zubů, může dojít i k odhalení zubních krčků, což je velmi bolestivá záležitost a hlavně i nepříjemná, pro váš další život.

dítě zuby

Zubních kartáčků je na našem trhu více než dost, buďte proto ostražití a kupte si jen ten nejlepší s desetitisíci velmi jemnými ultra tenkými štětinami, jež jsou mnohem lepší, než klasický nylon. Máte možnost si vybírat i z různého barevného provedení, které je vám příjemné. Díky jemným ultra měkkým štětinkám jsou tyto zubní kartáčky vhodné i pro malé děti.

5/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup