Šaty, které se hodí pro váš typ postavy

Noste šaty, které vyzdvihnou vaše přednosti a naopak zakryjí určité nedostatky. Začtěte se do přehledného manuálu, který vám snadno poradí, jak se správně obléknout.
kytičkované šaty

Šaty, ve kterých se budete cítit sebevědomě
Krásné dlouhé nohy a štíhlá postava…s tou se může ztotožnit málokterá žena. Naštěstí najdete nespočet různých střihů, ve kterých si najde ty svoje snad každá. Vaše proporce vám dokážou přesně určit, do jakého typu postavy zapadáte. Podle toho si pak můžete vybrat šaty, které budou vaší postavě skutečně lichotit.

Žádná žena není dokonalá, snad každá má nějakou část těla, kterou by nejradši vyměnila a je úplně jedno, jestli jsou to silnější stehna, větší zadeček nebo malé poprsí. Ovšem pojďme se teď podívat na postavu jako na celek.

· Postava typu hruška
Pro tento typ postavy je typická plnější spodní část neboli výraznější boky. Naopak horní část působí daleko drobněji.
Vybírejte šaty, které zvýrazní krásná plná ňadra a útlá ramena a naopak zakryjí plnější zadeček a širší stehna. Ideální variantou pro vás budou šaty korzetového střihu, které upozorní na horní polovinu těla. Dole by se pak měly rozšiřovat a dosahovat alespoň ke kolenům. Krásně se budete cítit v letních rozevlátých šatech, které budou působit velice žensky.

· Postava typu jablko
Hlavní nevýhodou tohoto typu postavy je úplná absence pasu. Na druhou stranu se ženy s touto postavou mohou často pyšnit štíhlými pažemi, nohami a boky.
Ideální pro tento typ postavy je zaměřit se na něco jiného, než je střed těla. Tabu by proto pro vás měly být minisukně, trička nebo halenky, které budou dosahovat jenom do pasu.
holka s balonky
· Postava typu přesýpací hodiny – ideál ženské krásy
Dá se říct, že se jedná o dokonalou postavu, která se může pyšnit plnějšími ňadry, úzkým pasem a hezky zaobleným zadečkem. Zde můžete vsadit na ženskost a zvolit přiléhavé modely, které zvýrazní vaší postavu.

5/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup