Pro každý druh zboží se najde řešení

Ne nadarmo se říká, že se pro každý druh zboží vždy najde nějaké to řešení. Od té doby, co se navíc začaly pro přepravu veškerého zboží používat palety, ušetřilo se tím spoustu času a hlavně nákladů. Určitě bylo více než skvělým nápadem sjednotit tento typ přepravních pomůcek, protože se dají snadno stohovat a je s nimi mnohem jednodušší manipulace a to například vysokozdvižným vozíkem.
nákladní palety
Díky tomu se tedy nemusí převážet prázdné. Jsou navíc v oběhu po celém širém světě. Jsou fenoménem dnešní doby a to hlavně ve světě dopravy a také přepravy. Nejpoužívanější jsou ty, které můžeme nalézt pod označením Europalety.
nové euro palety
Může se ale také stát, že se objeví nemilé problémy a není vhodné tento druh pomůcek použít. Jedná se ale o případy, kdy je nutné přepravit nepevné druhy zboží, které prostě vyžadují oporu z obou boků.
I s tímto problémem se dá ale snadno zatočit. Ptáte se jak? Jednoduše. Pro tyto případy jsou zde totiž paletové ohrádky, které možná znáte pod názvem nástavce. Slouží k upevnění nákladu. Jejich používání je velmi snadné. Ohrádka se prostě a jednoduše nasadí na podlážku, kterou tvoří naše známá paleta, a díky tomu je zajištěno, že zboží své stanoviště neopustí. Vše je možné ještě navíc doplnit třetím dílem, který tvoří víko.
Pokud nástavce neznáte a nevíte, co si pod nimi představit, pak se jedná o rámy, které mají výšku asi dvacet centimetrů. V rozích mají navíc nainstalovány panty, které slouží k upevnění. Je výhodné, že lze jednotlivé ohrádky stohovat a to až do získání potřebné výšky.
Nástavce lze pohodlně po domluvě vyrobit a to dokonce i v atypických rozměrech. Jejich využití je mnohem výhodnější než používání běžných papírových krabic.
Papír je sice mnohem lehčí, ale nezajišťuje potřebnou oporu. Nejdůležitější je na tom všem to, že používání těchto nástavců šetří životní prostředí.
Používejte je tedy i vy.

5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup