Nové nebo bazarové?

Bazary v současné době chytají druhý dech. Po dlouhé době, kdy je využívalo minimum lidí se zase dostávají do kondice a získávají si nové a nové zákazníky. Konzumní způsob života, kdy si člověk vše koupil nové, co nejlevnější ale ne zrovna kvalitní není rozhodně v kurzu. Spíše se cení znovu používání a třeba zrestaurování kvalitních původních kousků či nákup kvalitních věcí nových, které dlouho vydrží. Jaké věci klidně koupit v bazaru? A jakým se raději vyhnout?

nábytek

1. Nábytek

Nábytek se v dnešní době vyrábí v různé kvalitě. Koupit můžete třeba konferenční stolek z překližky, nebo konferenční stolek z masivu. Ten první nejen, že bude působit lacině ale také většinou dlouho nevydrží a jde pak o naprosto zbytečnou investici. Pokud si koupíte stolek masivní, nejen že bude skvěle vypadat ale také mnohem déle vydrží. Pokud nemůžete investovat peníze do nového masivního nábytku, tohle je přesně ta situace, kdy se vyplatí nákup i přes bazar. Nakupovaný nábytek si řádně prohlédněte, aby nebyl nějak poškozený, napadený škůdci či jinak zničený.

 

2. Oblečení

Oblečení je dalším ideálním prodejním artiklem. Máte plnou skříň oblečení, které je jako nové a víte, že jej neunosíte? Nejjednodušší je poslat ho dál. A klidně rovnou nakoupit jiné. V second handech seženete krásné kousky za zlomek ceny a naděláte s nimi ještě pořádnou parádu. Úplně stejně tak můžete nakoupit oblečení z druhé ruky i na děti. Je to vůči planetě mnohem ohleduplnější, než si je koupit nové a za pár týdnů je vyhodit, protože se již budou kroutit švy. Raději kvalitních pár kousků, nebo z druhé ruky, než tuny nového, které nevydrží ani pár týdnů.

prodej nábytku

3. Hračky

hračky pro děti jsou dalším oblíbeným produktem, který můžete v pohodě koupit/prodat. Často si s nimi děti hrají jen chvíli a brzy je omrzí a rodiče neví co s nimi. Je ideální nabídnout je dál, aby vám doma neležely. V současné době se hračky často i půjčují, nebo vyměňují kus za kus. Děti tak mají pořád dostatek podnětů a rodiče to nezruinuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup