Může to být ještě lepší


Je už dávno naprostou samozřejmostí, že domů, do práce i leckam jinam máme zavedenou elektřinu. Že tam jednoduše přijdeme a je-li toho zapotřebí, stiskneme vypínač a už svítí světlo nebo funguje ten či onen spotřebič, k němuž onen vypínač náleží. A pokud ten právě zmíněný spotřebič nefunguje, učiníme ještě jeden krok – zasuneme zástrčku od jeho šňůry do zásuvky a je dosaženo toho, co si žádáme.
Zásuvky a vypínačejsou pro nás už naprosto běžnou součástí každodenního života, něčím, co automaticky dokáže používat každý, od malých dítek až po ty nejstarší seniory.
stará zásuvka

Dotyčná zařízení používáme a už se nad nimi vesměs ani trochu nezamyslíme, jsou pro nás docela všední. Ovšem možná bychom se nad nimi přes jejich okoukanost trochu zamyslet měli. Protože i když tyto fungují vesměs bezvadně, je tu přece jenom možnost propracovat se . A to proto, že dnes už se nevyrábějí zásuvky a vypínače jenom a pouze proto, aby nám prokazovaly služby, k nimž jsou předurčeny.
Dnes už se dostává kromě jejich funkčnosti do popředí i jejich estetická úroveň. Která má logicky také význam, nejednou přímo nemalý.
Jak už tomu tak bývá, má každá místnost své tu více a tu méně originální vybavení, má svůj vzhled, své barvy a tvary kdečeho. To aby se v ní člověk, který se v ní zdržuje, cítil příjemně. A je přece jenom smutné, pokud by měl být výsledný dojem z takové třeba i sebedokonaleji vybavené a vypiplané místnosti zkažen takovým detailem, jako je třeba vypínač. Nebo zásuvka, působící tam jako pověstná pěst na oko.
Má-li být takový pokoj dokonalý do posledního detailu, neměly by v něm chybět právě tyto elektroinstalační prvky, a to ty ze sortimentu Unica Colors od firmy Schneider Electric. Protože je to právě tato firma, jež má dlouholeté zkušenosti z právě tohoto oboru, jež nabízí sortiment dokonalý nejen co se týká funkčnosti, ale i kvality, tvarů a barev.
kulatá zástrčka

Každý člověk si tu tak může vybrat přesně to, co se mu hodí do jeho interiéru, ať už je to něco naprosto jednoduchého nebo naopak i tvarově či barevně složitějšího. Každý si tu může vybírat podle:
a) barvy rámečku
b) základního tvaru
c) velikosti
d) stupně ochrany a zabezpečení
V tom všem jsou u Schneider Electric dobří, ne-li přímo nejlepší. A kdo by si tak pořizoval něco ne až tak docela dokonalého, co by se mu pak doma nebo na pracovišti nebo kdekoliv jinde nelíbilo, že? Když si může vybrat přesně to pravé. A to dokonce za nikterak přemrštěnou cenu.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup