Masáž BDSM v Praze

Některé erotické sny se týkají „obyčejných“ věcí, jiné se týkají něčeho netradičního, nového, neokoukaného. Erotické touhy mají mnoho podob. Vysnili jste si, že vyzkoušíte bdsm společně s erotickou masáží? Nebo už chodíte pravidelně?

Erotická masáž nemusí nutně zahrnovat jenom obyčejné masírování, ale může být přizpůsobena i dalším klientům, kteří vyžadují větší pozornost, zejména v tom případě, pokud si chtějí užít bdsm.

Nemusí se hned jednat pouze o něco ostrého, mnohým klientům tato metoda pomáhá uvolnit stres a napětí či je dostane na novou vlnu energie po velkém fyzickém vypětí.

Bdsm masáž funguje skvěle také na psychické uvolnění a emoční vyčerpání. Je to totiž metoda úplně z jiného soudku, než jste zvyklí, proto vám může přinést nové poznatky, nové prožitky, nové zážitky.

žena bdsm

Chcete být v něčí moci? Chybí vám doma pořádná domina? Zasloužíte si trest? Chcete si to vychutnat?

Tyto služby samozřejmě vždy vykonává profesionální terapeutka, která vás naučí, jak být poslušným.

Vše záleží předem na domluvě. Týká se to jak nápadu, tak samozřejmě také úrovně bolesti i požadovaného výsledku. Všechno se snažíme přizpůsobit vašim přáním, abyste odcházeli spokojení a měli chuť si to přijít ještě jednou znovu zopakovat.

škraboška a bičík

Co od toho očekávat? Co všechno to může obsahovat?

V bdsm jde o znemožnění pohybu a také o podvolení, takže můžete čekat lehké svazování a škrabošku na oči. Dominantní samozřejmě bude role masérky. Nesmí chybět provaz a všelijaké důtky. A jak moc to může být bolestivé? Záleží na vašich představách, které si můžete předem určit.

Těšíte se na trochu sadismus a masochismus? Neváhejte, jistě vám to přinese soustu rozkoše ve „vašem“ stylu. Zahrát si můžete klidně i scénku, pokud již máte předem žánr připravený v hlavě, pak jej neváhejte vyslovit.

Fyzická bolest při rozkoši je pro lidi, kteří tento způsob rozkoše vyhledávají, důležitým podnětem, aby se někomu odevzdali a zároveň své tělo posílil a naplno si to užili.

 

4.5/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup