Kyslíkové tablety OXI

Kyslíkové tablety OXI, známé jako PWS OXY jsou tablety, které se ve vodě pomalu rozpouští. Na jaké bázi jsou založeny? Na bázi aktivního kyslíku, čili slouží k okamžitému navýšení optimální koncentrace aktivního kyslíku ve vodě. Používají se v menších či větších bazénech, nebo vířivkách. Jejich použití je nejenom jednoúčelové, ale slouží také k udržování dlouhodobé koncentrace aktivního kyslíku ve vodě.

skok

PWS OXY – MINI – hmotnost 20g
Určeno pro menší bazény a vířivky
PWS OXY – MAXI – hmotnost 200g
Vhodné pro úpravu vody ve středních a velkých domácích rodinných typech bazénů.
Tablety jsou lisovány za vysokého tlaku.

  • Každá jednotlivá kostka je lisována za velice vysokého tlaku, proto jsou kompaktní, nepráší a nedrolí se.
  • Tento produkt je vhodný do každého bazénu. Jestli máte doma bazén zahradní, interiérový, nadzemní či zapuštěný v zemi, pak v každém případě můžete tento produkt použít. Navíc je vhodný i do vířivek.

Vhodné do každého typu bazénu

Jak je to s dávkováním? To je velice snadné a zvládne jej opravdu každý, takže se jejich použití například u vás doma nemusíte vůbec obávat. Jistě si na tento typ úpravy bazénové vody brzy zvyknete, až poznáte všechny její kladné vlastnosti a už nebudete chtít používat nic jiného. Využijte těchto kvalitních produktů a zamilujte si ten pocit, když necítíte z vody chlor pouze čistotu. Aktivní kyslík je vhodnou volbou opravdu pro každého, nedráždí pokožku, nevysušuje, nedostává se do vás přes kůži tolik chemie, ale zároveň vodu v bazénu udržujete stále svěží, krásnou a čistou. I z hlediska hygienického je to v pořádku, protože aktivní kyslík chrání vodu i z hlediska hygieny a nezávadnosti. Vytváří vodu průzračně čistou a krásnou a to nejenom z estetického hlediska, ale také především nemá takový dopad na vaše zdraví a nepoškozuje tolik přírodu, jako je tomu v případě jakékoliv jiné chemie do bazénu.

plážové boty

  • Tabletu stačí umístit do dávkovače, plováku nebo skimmeru. Při použití ve skimmeru je nezbytné nechat běžet čerpadlo alespoň po dobu, než se tableta rozpustí. Je to z toho důvodu, že musí dojít k promíchání vody po celém bazénu. Díky tomu se rovnoměrně účinné složky rozptýlí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup