Kam s tím

Jestli patříte mezi ty šťastnější a vlastníte rodinný dům nebo se chystáte k jeho stavbě, pak určitě najdete vhodné prostory, které by sloužily jako šatna. Zároveň je tak můžete využít k samotnému oblékání, snadno zde schováte prkno na žehlení a další drobné věci. Samozřejmostí, bez které se neobejdou hlavně ženy, by mělo být i zrcadlo. Ideální je mít šatnu u každého z pokojů, tedy ložnice, dětského pokoje nebo pokoje pro hosty. Místnost pak bude větší, neboť nebude nutné zde mít šatní skříně.
Další variantou jsou tzv. vestavěné skříně, které mohou pokrývat zeď od shora až dolů. Malbu ostatních stěn volte v podobném odstínu jako je barva skříní, tím si celá místnost zachová celistvost.
dívčí šatna
Co všechno do šatny patří
Při zařizování šatny dodržujte několik základních rozměrů, hloubka více jak šedesát centimetrů, aby zde bylo možno věšet oblečení různých délek. Velice praktické jsou šuplíky, kam se dobře skládají trička, košile, svetry a mikiny. Při plánování také nezapomeňte připočítat zhruba dva centimetry, což je tloušťka desek.
Výbornou vychytávkou jsou také organizéry na spodní prádlo, opasky, kravaty, šátky a šály a přihrádky určené k uložení šperků a bižuterie.
úložný box
V kuchyni nikdy není místa dost
Nenajdete větší množství věcí, než v kuchyni samotné. Pokud vás čeká výběr nové kuchyňské linky, určitě si vybírejte ten model, který bude mít skříňky po celé ploše.
Koupelna
V koupelně nemusí být úložné prostory nijak rozsáhlé, většinou si vystačíte se skříňkami, které dost často bývají alespoň z části zrcadlové. Vzhledem k vlhkosti by se mělo jednat o nábytek určený do koupelen.
Dětský pokoj
Uklizený dětský pokoj je pro spoustu rodičů fata morgánou, ale i na první pohled může působit uspořádaně, k tomu postačí boxy, ať už plastové nebo látkové, nebo kontejnery na kolečkách, se kterými se i lehce manipuluje, navíc se do nich vejde velké množství hraček.

4.5/5 - (6 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup