Jízda s jistotou, že nespadnete, to jsou skútry na třech kolech

Pokud si nejste úplně jistí tím, zda si koupit motorku a vaší velkou překážkou je respekt z pádu, výrobci našli řešení. Možná už jste o tom slyšeli, ale pokud ne mějte se na pozoru, je tu tříkolový skútr. Tyto skútry nabízí několik známých výrobců, ale jako první, kdo s ním přišel na trh, je Yamaha. Kdo taky jiný, než Japonci. Nebudeme si nic nalhávat, ale v tomhle ohledu jsou zkrátka machři.
Nejen, že skútr má vynikající vzhled, ale hlavní věcí je i jeho stabilita a řízení v zatáčkách. Mezi věci, co na tomto motorovém vozítku vyzdvihnout je určitě jeho skladnost a spotřeba.světlomet skútru.jpg Dvě kola na předku, Vám zlepší stabilitu i na horším povrchu a za špatného počasí. Skútry dokáží vyvinout rychlost až 100 km/h, při čemž ve většině případů jsou vyrobeny „stopětadvacítky“, takže do 70km/h šlapou, potom už je horší dotáhnout stokilometrovou rychlost. Velice mile Vás překvapí jejich cena, ojeté jsou k dostání už za několik desítek tisíc, což není vůbec špatné. Když si představíte, že spotřeba je skoro nulová a náhradní díly Vás také nebudou stát majlant, je to pěkný obrázek.
Yamaha Tricity 125
Nejprodávanější a zároveň dobře dostupný model. Váží 164 kilogramů a jeho objem nádrže je 7,2 litrů, což není na skútr špatné. Může se chlubit výbavou jako, hydraulické kotouče, teleskopická přední vidlice, tlakové mazání, vstřikování paliva s automatickým klínovým řemenem a další. Celková délka tříkolky má necelé dva metry a šířku 75 centimetrů s výkonem 9 Kw. Možná jenom těžko budeme hledat mouchy na této mašině, je to prostě to co byste měli mít.řídítka od skútru.jpg
Určitě bych tento model skútru doporučil do měst, kde najde svoje velké uplatnění. Výhodou jsou zrcátka, které Vám umožní dobrou zpětnou viditelnost na silnicích. Takže pokud váháte, zda koupit normální či tento vychytaný skútr, zvažte obě volby a určitě oba skútry vyzkoušejte v terénu, než se rozhodnete jeden z nich koupit.

3.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup