Jak si vybrat baterii na vodu

Někdy dokonce baterie na vodu dokážou dát zvláštní nádech koupelně a samy o sobě mohou vylepšit styl pokoje, který renovujete.
Jednou z věcí, které je třeba vzít v úvahu, zejména v místnostech, jako je koupelna nebo kuchyně, kde dochází prakticky k nepřetržitému používání vody více než kdekoli jinde, je kvalita produktů, které kupujete.

Na trhu jsou baterie na vodu https://www.jbsanitary.cz/6-vodovodni-baterie všech cenových kategorií od jednoduchých vodovodních baterií v řádu několika stovek až po velice precizní produkty od známých designerů a v nadprůměrné kvalitě.

vb

Můžeme si nastudovat časopisy s tímto sortimentem nebo jít do specializovaných obchodů, ale nejsnadnějším způsobem, jak se rozhodnout, které baterie si koupíte pro vaši koupelnu, je navštívit webové stránky nejoblíbenějších maloobchodníků na internetu. Stránky tohoto druhu nabízejí kompletní přehled produktů představovaných nejznámějšími a nejspolehlivějšími výrobci. U každého modelu je zobrazen podrobný list, který zobrazuje vlastnosti produktu, materiály, cenu. Tímto způsobem budeme schopni získat přesnou představu o tom, co je na trhu aktuální a co odpovídá vašim potřebám. Nákup on-line vám navíc umožňuje vlastnit produkty významných značek za nižší ceny, než jaké bychom našli v kamenných obchodech a pokud se rozhodnete i pro srovnávače cen, nemůžete si vybrat špatně.

vb1

Jak si vybrat tu pravou vodovodní baterii

Když se chystáme koupit baterii na vodu, ujistěte se, že můžeme aplikovat předměty ze stejné série na umyvadlo, bidet, sprchu a vanu. Použití rozdílných vodovodních baterií, i když budou všechny v kvalitním provedení, by mohly vytvořit dojem nepořádku a nedbalosti.

V dnešní době je možnost zařídit si i koupelnu v mnoha stylech, oblíbený je i starožitný styl, a i pro takové nápady najdete vhodné baterie ve starožitném stylu, které velice dobře doplní styl starožitné sanitární keramiky.

Pokud upřednostňujete moderní styl, doporučuje se použít baterii se směšovačem, která má místo dvou kohoutků páku. Z hlediska praktičnosti jde o mnohem žádanější produkt.
Nejspolehlivější materiály pro vodovodní baterie jsou ty, které jsou vhodné pro neustálý styk s vodou. Jsou to například chromovaná ocel, mosaz a ABS. (velmi tvrdý plastový materiál, který je odolný vůči vodě a tepelným šokům). 

Kromě materiálu, zkontrolujeme také, jak jednoduché je rozebrat poslední část baterie. Je to proto, že v našich oblastech je voda často tvrdá a baterii je nutné občas zbavit vodního kamene a nečistot zachycených na sítku. 

3/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup