Hubnout se dá i se sladkostmi

Francouzská keto dieta, která zavítala na náš trh, má luxusní sladkosti. Ti, kteří je ochutnali, se ptají, zdali nemohou držet dietku jen za spořádání  proteinových tyčinek Prodietix.cz, tak jim chutnají. Bohužel nikoliv, i když jsou proteinové tyčinky zahrnuty do ketonové diety, tělo potřebuje vícestrannou stravu. Nejen ze sladkostí živ je člověk.

hubnutí nápisy

Ale dobrou zprávou je to, že jedna proteinová tyčka vám může nahradit jedno jídlo v případě nouze, takže je dobré ji vždy mít – muži – po ruce a ženy v kabelce. Ráno jste zaspali? Sáhněte po proteinové tyčince a jste výjimečně rychle a bez zbytečného stresování po snídani. Ne vždy se dostanete včas domů anebo v zaměstnání na vás tlačí a nestíháte ani zajít si na oběd. Tak vytáhnete z kabelky mňamku a máte pro dnešek s obědem vystaráno. Anebo zůstáváte v zaměstnání přesčas či si chcete „vyčistit“ po práci hlavu a dojít domů procházkou. Že jste prošvihli svačinu? Žádný problém, opět vám ji v nouzi nahradí výtečná pochoutka, kterou můžete cestou ukusovat a lebedit si.

Ale pozor, jak už jsme zmínili na začátku našeho článku, nelze konzumovat jen tyto mňamózní delikatesy, protože organismus potřebuje zdravou a vyváženou stravu, co se týká určitého přísunu vitamínů, minerálních látek, proteinů, dokonce i tuku a sacharidů, i když v nižší normě, pokud chcete hubnout.

vyvážená strava

Toto vše vám zajistí prodietix ketonová dieta čili proteinová nebo jinak zvaná i keto dieta. Pracuje s nízkým přísunem sacharidů a tuků, ale s vyšším podílem bílkovin (proteinů). Jídla jsou složena tak, aby měla optimální poměr a nastartovala tělo k procesu, který se nazývá ketóza, což je štěpení tukové tkáně a tím pádem i spalování tuků.

Dobrou zprávou je, že jako svačinku nebo rychlý oběd si můžete dopřát nízkoenergetické tyčinky, a to podle vaší chutě. Prodietix nabízí čokoládovou, vanilkovou, lískooříškovou, mandlovo-pistáciovou, jahodovou, kokosovou. Chutě vás všech mohou být naplněny.

4/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup