Dar nedar

Svátky, narozeniny, výročí, svatba, vánoce, to jsou okamžiky, kdy chceme své nejbližší obdarovat něčím zvláštním a zároveň jim tím udělat i radost. Někdy je ale v nadlidských silách vybrat to pravé. Navíc samotným výběrem můžete strávit několik hodin běháním po nákupním centru a výsledek bude nulový, obdobně tomu pak může být i při hledání na internetu. Pokud patříte mezi ty, kteří mají šikovné ruce, můžete obdarovaného potěšit vlastnoručně vyrobenou věcí. Pokud ani jedna z možností nevyjde, pak přichází na řadu darování peněz. Je pravda, že to sice není nic zvláštního ani překvapivého, ale zase na druhou stranu, dotyčný si za ně koupí to, po čem touží nebo si tak může přispět na nějakou svou aktivitu.
složená košile

Jak ale darovat peníze jinak, než jen běžně v obálce? Pokud jste pozvání na svatbu, jistě jste si zprvu lámali hlavu s tím, jaký dar pořídit, o to je to obtížnější, pokud vám budoucí novomanželé nedali vybrat z připraveného seznamu. A tak přichází na řadu staré dobré bankovky. Ty můžete v různých hodnotách vložit např. do malé dřevěné truhly nebo do rámečku určeného na fotografie. Zde se opravdu fantazii meze nekladou. Obdobně můžete postupovat při darování skla, např. vložit stočené bankovky do sklenic nebo do svatebního blahopřání.
dárek se štítkem

Pokud se jedná o svátek nebo narozeniny, je to příležitost, která není až tak slavnostní jako svatba, ale přesto můžete hotovost darovat netradičním způsobem. Můžete udělat třeba ručníkový dort a bankovkami jej ozdobit. Vtipnou variantou je i zasunout srolované peníze do injekční stříkačky a tu vložit do dárkové krabičky s nápisem „První pomoc.“ Dobrou službu vám také udělá fotoalbum, místo fotografií založíte bankovky a samotné album pak může obdarovaný použít na pořízené fotografie. Motiv alba můžete zvolit podle příležitosti, k jaké se dárek bude vztahovat. Dámy zase ocení kytici, jejíž součástí budou kromě voňavých květů i peníze.

4/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup