dámské snowboardové kalhoty Burton
Vodní sloupec 5000 mm Prodyšnost 5000 g
Zateplení 40 g
Materiál
DRYRIDE DurashellTM 2-Layer Coated Smooth Face Woven Fabric [5,000MM, 5,000G]
Technický voděodolný a dýchající materiál v lehkém a pevném provedení. V DRYRIDE 2-Vrstvém krytém materiálu, ať už mikropóry nebo hydrofilní zátěr, je aplikován přímo na zadní stranu aby přinášel maximální voděodolné/dýchající vybavení. Ve dvouvrstvé konstrukci, různé typy izolací a potahů můžou být použity k dosažení celkových teplodržících, komfortních a dýchajících schopností produktu.
Všechny švy zalepeny
Potah materiálu
Mesh-Lined Inner Thigh Vents
Náš 100% polyesterový síťovinou pokrytý materiál je klíčovou součástí dvou vrstvé konstrukce odpuzující vlhkost směrem od těla. Také chrání laminaci a zátěr před jeho poškozením.
Taffeta Wrapture Lining
Náš Wrapture systém podšívky je navrhnutý tak, že využívá oddělení různých materiálů v různých zónách k maximální dýchatelnosti, teploudržitelnosti a komfortu. Pro příklad, uzavřená síťovina uprostřed pomáhá udržet teplo a komfortno, když mikro síťovina na krajích odvádí ideálně vzduch a má funkci knotu. V místech extrémního zahřívání, jako podpaží, je zaručena maximální ventilace. Vnitřní kapsy jsou taky strategicky umístěné, takže neukládáte svůj Ipod® či brýle na místech, kde vám překáží.
ThermacoreTM Izolace [40G V celé ploše]
ThermacoreTM je legendární pro svou schopnost udržet teplo bez toho aby šlo na ůkor pohyblivosti v bundě.
Obsahuje všechny klasické vychytávky Dámských Burton kalhot